Co je to vestavěná skříň?

Rozmýšlíte se mezi pořízením běžné sériově vyráběné skříně nebo skříně vestavěné? Vestavěná skříň je téměř ve všech ohledech lepší. Nejenže ji lze vyrobit s ohledem na netypické úhly a nepravidelné rozměry, ale poskytne vám i mnohem více úložného prostoru. Jedinou nevýhodou je nemožnost stěhování. Proto byste měli mít jistotu, že v budoucnosti neplánujete na jejím místě nějaké stavební či jiné úpravy.

Inspiraci můžete čerpat v bohaté fotogalerii

Rádi byste věděli, jaké jsou nejčastější typy vestavěných skříní? Zkuste se podívat do naší bohaté fotogalerie, kde jsou vyobrazeny. Na tomto místě lze také načerpat inspiraci pro návrh vlastní vestavěné skříně. U každého jednotlivého typu je také přidána vzorová kalkulace. Díky ní si můžete udělat lehce představu o cenách.

Pokud máte zájem o naprosto jiný typ vestavěné skříně, můžete nás kontaktovat. My vám zdarma a nezávazně zpracujeme grafický návrh a zároveň i předběžnou cenovou kalkulaci.

Vestavěné skříně

Nepodařilo se vám vybrat z nabídky sériově vyráběných skříní takovou, která by se hodila do vámi vymezených prostor? Pokud jste takovou ovšem našli, jen stěží vám poskytne tolik úložného prostoru jako skříň vestavěná. Můžete se u ní také rozhodnout, zda ji v místnosti přiznáte nebo skryjete tak, aby nebyla patrná na první pohled.

Tu je možné nechat vyrobit až do stropu a její vnitřní uspořádání bude přesně takové, aby vyhovovalo všem vašim potřebám. Její výroba trvá sice o trochu déle, ale tato prodleva se vám bezesporu vyplatí.

Instalovat skrytou či přiznanou skříň?

Jak vypadá přiznaná skříň, je zřejmé. Jak si ale představit tu skrytou? Taková skříň je vyrobena přímo na míru do určených prostor. Jsou na ni umístěna celá dvířka a vestavěná skříň tak vytváří druhou stěnu. Na první pohled nikdo nemusí poznat, že se nejedná pouze o stěnu, ale je za ní skryta celá vestavěná skříň.

Máte pocit, že estetické cítění není vaší silnou stránkou? Spolupracujeme s profesionálními designéry, kteří vám v takovém případě mohou pomoci. I s jejich přispěním bude ve výsledku vestavěná skříň vypadat přesně podle vašich představ. Dodaný návrh zpracují naši truhláři, kteří mají s výrobou vestavěných skříní bohaté zkušenosti.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.