Co dále vyrábíme?

Jsme výrobcem nábytku na míru všeho druhu. Nedodáváme tedy pouze vestavěné skříně ale například také komody, šatní systémy nebo dělící interiérové dveře. V níže uvedeném seznamu si můžete prohlédnout celou nabídku.

Dělící interiérové dveře

Potřebujete oddělit pracovní prostory od obytných? Bez stavebních úprav toho nejlépe docílíte instalací dělících interiérových dveří.

Knihovny

Pokud jste vášnivými čtenáři, musíte jistě doma skladovat poměrně dost knih. Proč je ale ukládat do nějakých skříní, když je můžete dát ostatním na odiv? Objednejte si knihovnu přímo na míru a knížky umístěte do ní.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a dokonalost detailu. Veškeré části vystavěných skříní jsou vyráběny českými výrobci a nic není dováženo z ciziny.

Šatní systémy

Ukládání oblečení lze usnadnit díky šatním systémům. Aby bylo co nejefektivněji využito všechno volné místo, měl by takový systém být vytvořen přímo na míru.

Šatny

Pokud k tomu máte bytové dispozice, vyplatí se vám zařídit si šatnu. Malé místo pro převlékání, kam uložíte určité typy oblečení.

Solitéry

Pro ukládání drobností je potřeba mít mimo velkých skříní i takzvané solitéry. Těmi jsou myšleny komody, šuplíky a jiný drobný nábytek. Pokud jimi chcete dotvořit interiér, měly by být na míru a ve stejném stylu jako okolní nábytek.

Předsíně a haly

Právě předsíně a haly jsou výborným místem pro umístění skříní na míru. Maximalizujete tak volný prostor a vytvoříte prostorné místo pro ukládání oblečení na ven.

Dětské pokoje

Dětský pokoj musí být zařízen zejména prakticky a s důrazem na nadčasovost. Zkrátka musíte myslet na to, aby váš potomek neměl k vybavení v pozdějším věku výhrady a nemuseli jste pořizovat nábytek nový.

Obývací pokoje

Nejvýznamnější reprezentativní místností je v každém domě obývací pokoj. Skříně v něm by měly být přiznané a propracované do nejmenšího detailu.

Pracovny

Aby byla pracovna skutečně dobrá, musí co nejvíce přispívat k efektivitě práce. Pracovní stůl tak musí mít dostatek zásuvek a prostornou pracovní plochu. Na dosah je dobré mít i skříň pro ukládání dokumentů.

Ložnice

Základem v dobré ložnici je samozřejmě pohodlná postel. Mimo to by v ní neměla chybět ani prostorná skříň pro ukládání běžného oblečení. Dále se do ní hodí i drobné solitéry.

Podkroví

Ve většině domácností je podkroví využíváno jako místo pro ukládání sezónního oblečení. Aby to bylo co nejjednodušší, nechte si vytvořit úložný systém přímo na míru.

Výplně

K dispozici je mnoho druhů výplní. Tím hlavním materiálem je akrylátové nebo plavené sklo. Je možné instalovat ale i výplně z ratanu či jiného výpletu.

Korpusy

Ti z vás, kdo preferují kvalitu nad cenou, si jistě vyberou dřevěnou dýhu. Pokud na materiálu nikterak nebazírujete, může vám stačit lamino v některém ze sedmdesáti dekorů.

Rámy

Pokud preferujete vysokou odolnost, vyberete si rámy z ušlechtilé oceli. Stačí-li vám klasické provedení, bude použit lehký a tvárný hliník.

Doplňky

Doplňky do vestavěných skříní jsou myšleny různé drátěné programy a speciální tyče na kalhoty a kravaty. Zkrátka všechny věci, které zvyšují efektivitu ukládání oblečení.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.